Italianët apo shqiptarët? Habit Ermal Meta

Këngëtari shqiptar që prezantoi Italinë në Eurovizion, Ermal Meta ka qenë mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ndërsa është përballur me pyetjet me spec të fëmijëve.

Pasi ka treguar se ka vetëm një të dashur, pasi sipas tij më shumë se një zor se mbahen, ai nuk i ka shpëtuar edhe pyetjes legjendare: “Shqiptaret apo italianet”.

LEXO DHE :  Foto/ Shihni në çfarë kushtesh gatuhet të Llogaranë tonë të dashur!

Me një zgjuarsi të vërtetë, Meta ka thënë se për të dashuria dhe talenti nuk kanë pashaportë, duke nënkuptuar kështu që për të nuk është shumë e rëndësishme origjina./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.