Ish-këshilltarja e Shtëpisë së Bardhë: Donald Trump është racist, kam prova të regjistruara

Ish-këshilltarja e Shtëpisë së Bardhë Omarosa Manigault ka lëshuar deklarata të forta kundër Presidentit Donad Trump, duke pretenduar se ajo ka një kasetë me “gjëra vërtetë të tmerrshme”.

Ajo ka pohuar se Trump është një racist, që ka përdorur vazhdimisht fjalë që e vërtetojnë këtë.

Ajo ka deklaruar se e posedon edhe një kasetë që e vërteton të gjithë teorinë e saj.

Ajo gjithashtu pretendon se Trump ka përdorur fjalë raciste kundër të burrit të Kellyanne Conway, George Conway i cili është gjysmë-afrikan, “A do ta shihni këtë artikull të George Conway-it?” citon ajo Presidentin. “F ** ing FLIP! Të pabesë! Fucking Goo-goo “-thotë ajo, duke cituar Trump.

LEXO DHE :  Pampuri: Ambasada amerikane nuk mund të hamendësojë çfarë ndodh të enjten

Ajo kishte vendosur të largohej nga posti i Këshilltares, dhe për pak ditë do të publikojë një libër me detajet për Trump./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.