Ilva Tare pak para lindjes, shijon pushimet pranë detit

Gazetarja e njohur, Ilva Tare po shijon pushimet e verës në muajt e fundit të shtatzënisë.  Pas një sezoni të ngarkuar televiziv, Ilva Tare ka zgjedhur të pushojë pranë detit.  Mamaja e e Melody-së, shumë shpejt do sjellë në jetë djalin  e saj. Nga fotot duket se ajo ka zgjedhur të udhëtojë jashtë Shqipërisë. Pasi përballoi sezonin e ngarkuar, bebi po përballon edhe fluturimet e mamit. Një shtatzëni vërtet e mbarë! Urojmë kështu të jetë edhe djali!

LEXO DHE :  Foto/ 40-vjeçarja Katie Price tërheq vëmendjen e të gjithëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.