I vodhi paratë, gruaja i bën gjëmën bashkëjetuesit

Pas ndarjes nga partneri me të cilin bashkëjetonte, një 43-vjeçare, me iniciale E.M e ka denoncuar në polici.

Mësohet nga policia se, gruaja e ka denoncuar,  pasi  46-vjeçari e kishte mashtruar dhe i kishte vjedhur një sasi të madhe eurosh.

LEXO DHE :  Video/ Rama: Shihni pamjet nga mozaiku në Vilën me Impluvium, Apoloni!

Fill pas këtij denoncimi, prokuroria e Fierit ka nisur hetimet./K.C/Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.