I riu gjendet i vdekur në Vlorë, ja dyshimet e para të policisë!

Mëngjesin e sotëm, një i ri është gjetur i vdekur, pranë sheshit “Flamuri”, në Vlorë.

Birime nga policia bëjnë me dije se, viktima është Albano Ymeraj

Nuk dihen ende shkaqet, por dyshimet e deritanishme janë se, i riu ka vdekur nga mbidoza.

LEXO DHE :   I nxehti 'përvëlon' Australinë, temperatura në mesnatë shënoi 35.9 gradë

Policia po vazhdon me hetimet për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.