I gënjeu të gjithë për moshën, por zbuloni sa vjeç është në të vërtetë Linda Rei!

Linda Rei nuk ndalet së qenuri në qendër të vëmendjes me pozat e saj provokuese, por edhe deklaratat. Makeup artistja e famshme aktualisht ndodhet në Maltë duke shijuar pushimet me mikeshat e saj teksa sot festoon ditëlindjen.

Linda ka postuar në Instagram disa video tejet provokuese, e veshur me bikini të vogla, por me anë të një postimi i ka uruar vetes ditëlindjen e 18-të.

LEXO DHE :  Ja momenti kur Këshilli Kombëtar i PD votoi për djegien e mandateve!

Por kjo ishte thjesht për të treguar se sa e re ndihet në shpirt, pasi në të vërtet Linda sot mbush 31 vjeç. Këtë e ka zbuluar vetë ajo me postimin e fundit në Instastory ku shfaqet në një pozë shumë seksi nga pishina./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.