I dashuri i Dua Lipës provokohet nga serbja, ja si reagon ai!

Këtë të premte në Kosovë do të mbahet festivali Suuny Hill, i cili është organizuar nga Dua Lipa dhe babai i saj.

Ditën e sotme, në Kosovë,  ka mbërritur këngëtarja, në Prishtinë, e shoqëruar dhe nga i dashuri i saj Isaac Carew.

I dashuri i Duas ka postuar një foto në Instagram dhe komentet në të kanë qenë të shumta.

 

What are those?

A post shared by ISAAC CAREW (@isaaccarew) on

Një nga komentet ka qenë dhe ai i serbes, e cila i ka thënë “Mirë se erdhe në Serbi!

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 25 mars 2019

Isaac nuk ka nguruar t’i përgjigjet duke i thënë “Më duket se gjeografia nuk qenka pika jote e fortë, apo jo?”, duke ia mbyllur kështu gojën, asaj./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.