Humbja dramatike e Lazios, komentatori shqiptar shpërthen në lot

Humbja dramatike e Lazios përballë Interit një  natë më parë, ka zhgënjyer padyshim mijëra tifozë të cilët nuk kanë mundur t’i përbëjnë as lotët.

Një ndeshje tepër emocionuese që i kishte munguar “Seria A”.

Ajo është përjetuar shumë nga miliona tifozë ku përjashtim nuk ka bërë as komentatori shqiptar i ‘super sport’, Ylli Aga, i cili nuk i ka mbajtur lotët pas përfundimit të ndeshjes./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  APLIKACIONE SPECIALE PËR FËMIJË SPECIALË

Lotet e Ylli Ages on Vidnews.

Ylli Aga Lacio-Inter 2-3 on Vidnews.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.