Hiqni dorë nga klasikja jetoni me ngjyra, pse jo edhe në banjën tuaj

Nëse jeni të mërzitur me banjën tuaj, ose nëse jeni duke planifikuar ndërtimin e një tualeti të ri me një dizajn modern, zgjedhja ideale gjendet në një fjalë të vetme: ngjyra.

Ngjyra është protagonistja e vërtetë e tualeteve moderne, e karakterizuar nga një mobilim minimalist dhe elegant. Le të shohim se çfarë mund të bëjmë. Dritare. net ju sjell këshilla, foto, shembuj dhe kombinime me ngjyra. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Shihni veshjet më të këqija, në Emmy Awards 2018Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.