Hillary Clinton injoron Melanie Trump, çifti Obama pajtohet me Donald Trump

Presidenti amerikan Donald Trump, ka marrë pjesë bashkë me bashkëshorten e tij, Melanie, në ceremoninë e organizuar për vdekjen e ish-presidentit George Bush.

Trump është ulur krah paraardhësve të tij, Barcak Obama dhe Bill Clinton.

Gjatë momentit të uljes, Melanie është përballur me një moment të pakëndshëm.

Melanie duke takuar me radhë Barack e Michele Obama, si dhe Bill Clinton, ka ndodhur diçka e pakëndshme teksa Hillary Clinton e ka injoruar atë, duke mos i zgjatur dorën.

LEXO DHE :  SHBA gjunjëzon Iranin me masa të ashpra

Pas kësaj  Melanie e ka përshëndetur vetëm duke ia bërë me dorë.

Ndërsa Presidenti Trump është mjaftuar vetëm duke takuar Barack dhe Michelle Obama, duke mos e përshëndetur çiftin Clinton./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.