Hazal e “Fate të Kryqëzuara” bëhet nënë!

Aktorja e re e cila e mori famën në rolin si Hazal në serialin “Fate të Kryqëzuar”, Alina Boz ka firmosur për një serial të ri që do të fillojë së shpejti. Dritare.net informon se ajo do të ketë rol në serialin e quajtur “Elimi Birakma” dhe do të luajë përkrah aktorit të njohur si Sinan nga seriali “Zonja Fazilet dhe të Bijat”, Alp Navruz. Aktorja e njohur do të ketë rolin e një vajze që do t’i humbë të gjitha dhe do t’i duhet të kujdeset për vëllain e saj dhe pjesëtarin e vetëm të familjes që i ka mbetur. Tema e këtij seriali do të jetë historia e Hirushes por në një version modern./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Shkarkohet Bushati, kuvendi voton Ramën Ministër të Jashtëm

'Elimi Bırakma' dizisi sete çıktı!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.