Hayat e “Dashuria nuk njeh fjalë” shokon të dashurin me veprimin e saj!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Hayat nga seriali “Dashuria nuk njeh fjalë”, Hande Ercel ka shokuar të dashurin e saj me veprimin që ka bërë. Dritare.net informon se i dashuri i saj i ka propozuar për martesë por ajo është përgjigjur negativisht pasi ka thënë që në fillim dëshiron të përqëndrohet tek karriera e saj. Aktorja e njohur po kalon ditë të vështira për shkak të sëmundjes së nënës së saj./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Përse nuk reagojnë biznesmenët ndaj listës së zezë të Bashës?

"Hande Erçel, Murat Dalkılıç'ın evlilik teklifini kabul etmedi" iddiası!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.