Haradinaj, pasi i zgjidhi gjithë hallet e Kosovës, ia merr këngës në tv

Në një kohë kur Kosova gjendet në një debat të ashpër në lidhje me çështjen e kufijve, duket se kryeministri Ramush Haradinaj, po provon veten përveçëse në politikë dhe në muzikë.

Së fundmi Haradinaj është shfaqur në ekranin e “Top Channel” në emisionin “Ftesë për 5” jo për të folur për ndonjë temë të rëndësishme, por duke kënduar.

LEXO DHE :  Aleanca Kuq e Zi: Do të marrim pjesë në zgjedhje. Lufta civile më 30 qershor, skenar rus!

“Shqipëri moj trime, të ka zili bota”-thotë Haradinaj ndër të tjera në tekst, por sa e vërtetë është se bota na ka zili, atë nuk e themi dot./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.