Haradinaj heq këpucët për Shën Valentin dhe uron gruan

Ka nisur herët Shën Valentini në shtëpinë e kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj.

Anita, bashkëshortja e tij ka nxjerrë në Instagram fotot e shtëpise së tyre, ku duken të dy me verë të bardhë në duar,  dhe të qeshur. Si për festë dashurie. Madje kryeministri dhe ka zbathur këmbët, i vetmi detaj, që na kujton që çifti është shqiptar./dritare.net

LEXO DHE :  Nga këngëtare, në vlogere në Youtube. Tani mund të gatuajmë me Nertila Kokën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.