Hajduti me armë lodër grabit pikën e basteve në Tiranë, ja shuma që mori!

Një grabitje me një armë lodër është kryer ditën e sotme nënjë pikë bastesh  në Tiranë.

Mësohet se autori ka qenë me maskë dhe ka ikur më vrap, pasi ka marrë një shumë të konsiderueshme parash që llogaritet deri në 50 mijë lekë.

LEXO DHE :  Në të gjithë botën festohet Kurban Bajrami, dritare.net uron besimtarët

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.