Gylseren më provokuese se kurrë

Aktorja e njohur nga seriali “Fate të Kryqëzuara” si Gylseren, Nurgul Yesilcay është një nga femrat më të kërkuara të serialeve turke. Ajo ka fituar një cmim për suksesin e saj që ka në aktrim dhe nuk mund të thuhet se është cmimi I parë dhe as I fundit. Ajo nuk po ngopet me cmime. Në mbrëmjen e organizuar ku ajo ka fitura cmimin si aktorja më e mirë për rolin e saj si Sulltanesha Kosem, aktorja është shfaqur me një fustan të kuq mjaft provokues, të shkurtër dhe ku kishte ekspozuar gjoksin tejmase./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Vendimi i Ramës, Shehi: Mund të hapen hotele me 5 yje vetëm për kazinoPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.