Goli, Putin shtrëngon dorën në stadium me princin e Arabisë Sudite

Momenti i golit ka bërë bashkë presidentin rus Vladimir Putin dhe princin e Arabisë Sudite , Muhamend Bin Salam. Në momentin e golit të shënuar nga skuadra ruse, ata i kanë shtrënguar dorën njëri-tjetrit duke lënë mënjanë rivalitetin në sport. Të dy janë duke ndjekur në stadium me vëmendje ndeshjen e parë të këtij Kampionati Botëror mes Rusisë dhe Arabisë Saudite/V.D/.Dritare.net/

LEXO DHE :  Pasi të bëhet mbret, princi Charles do ta ndryshojë emrin. Ja si!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.