Goca! Mos i bëni kurrë këto gabime!

Të gjitha femrat ankohen se iu varet gjoksi ose se, atyre nuk u pëlqen gjoksi i tyre. Në këtë rast, jeni ju ato që e shkaktoni vetë këtë problem. Pasi, gjithmonë bëni gjëra të gabuara, që çojnë në varjen e gjoksit. Ja pra dritare.net sjell për ju, disa gjëra që shkaktojnë varjen e gjoksit! Për më shumë shihni fotogalerinë më poshtë./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Si ka ndryshuar 10 vjetët e fundit Shqipëria dhe Tirana!


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.