Gjysmëfinalja Kroaci- Angli barazim, shkon në shtesat

Gjysmëfinalja e dytë e këtij botërori Kroaci – Angli, ka shkuar në vazhdime nga 15 minuta

90 minutat e këtij takimi kanë përfunduar me rezultat 1-1, shkruan Dritare.net

Të parët në këtë takim në epërsi kaluan anglezët kur Tipper, shënoi një gol fantastik nga gjuajtja e lirë në minutën e 5, ndërkohë kroatët barazuan në pjesën e dytë me anë të anëtarit të Interit, Ivan Perisic.

LEXO DHE :  Me kë e ka kjo Fatma, me kë e ka?

30 minutat e vazhdimeve tani do e zgjedhin fituesin e kësaj gjysmëfinale./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.