Gjysh për herë të parë, 46 vjeç. Pas mbesës, Agron Llakaj në pritje edhe të një nipi

Martesa 35-vjeçare me Kostandinën i ngjet një fluturimi me avion, në hapësirën e pafund, mes qiellit të mrekullueshëm, me valle resh të bardha, por edhe me turbulence. Sot, aktori i humorit e kujton si “ohuuu” atë kohë të largët e të hershme me Konstandinën, por jetëgjatësia e kësaj martese ka, pa dyshim, sekretet e saj.

Një prej më të ëmbëlve është, pa asnjë dyshim, statusi i gjyshit. Dashuri mbi të gjitha dashuritë, motivi i jetës së tij dhe i jetës së të gjithëve. Adea, sot është një 11-vjeçare që është rritur nga gjyshi dhe gjyshja. Agroni nuk ëhstë ndarë për asnjë sekondë nga ajo. Por shumë shpejt, do të bëhet edhe gjyshi i një nipi shkaruan revista Class

LEXO DHE :  Të dua çdo ditë e më shumë. Ja si e uroi Ami për ditëlindje Ermalin!

Lajmin e ka dhënë sonte live në Piter Pan vetë aktori i humorit, i cili ndau me fëmijët edhe emocionet e të qenit gjysh: “Nuk e mendoja se do bëhesha gjysh aq herët, isha 46 vjeç, por nuk pata mundësi të shijoja kohën me fëmijët e mi. Kështu që e kam shijuar shumë me Adean” – tha Agroni duke ndarë edhe lajmin se së shpejti do të bëhet gjysh sërish./D.M-DRITARE.NET

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.