Gjithçka duhet të keni në gardërobë, këtë nëntor!

Nëntori është muaji ku duhet balancuar pamja elegante dhe ngrohtësia. Dritare.net do ju tregojë të gjitha veshjet, që ju duhet t’i keni në gardërobë, për një nëntor të ngrohtë dhe me stil. Duke filluar nga veshjet, këpucët, bizhuteritë etj, shihni galerinë më poshtë për fotot./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Largohet trajneri i Vllaznisë, ja pse mori këtë vendim Hasan Lika!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.