Gjestet më romantike të mbretërorëve britanikë!

Familja mbretërore britanike mund të jetë e njohur për bamirësitë, për etikën e punës, por nuk ka lënë pa treguar dhe anën romanike. Gjatë viteve, mbretëroret kanë qenë dëshmitarë të romancës së princit Uilliam dhe princit Harry, të cilët u kanë treguar dashurinë e tyre, dukeshave, Kate dhe Meghan.

Dritare.net ka sjellë për ju gjestet më romantike të mbretërorëve.

LEXO DHE :  Dosja 339 dhe një sherr i vjetër Meta-Berisha

Princi Harry mbron publikisht Meghanin pas një deklarate negative kundrejt saj për seksizëm dhe racizëm. Harry kërkoi publikisht të respektonin privatësinë e të fejuarës së tij, informon dritare.net

Zbuloni më shumë në galerinë më poshtë/ Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.