Gjermania një ekip i dobët për Meksikës, ja pse u dorëzuan gjermanët!

Një humbje ndaj Meksikës theu pritshmërinë e basteve të shumta që janë vënë nëpër botë por edhe zhgënjimin e shumë tifozëve.

Nga një super gol i sulmuesit meksikan Lozano beri që ekipi i tij të shijojë tre pikët e arta.

Një ndeshje e dobët e Gjermanisë, të paqartë në pasime, pa orientim sulmi, kështu e nis kjo skuadër ndeshjen e parë të botërorit.

LEXO DHE :  Kushte higjienike skandaloze, mbyllet gjimnazi në Klos

Nga ana tjetër Meksika një ekip i mbledhur sulmues, të shpejtë nga krahët bëri që Gjermania e madhe të dorëzohet edhe të humbë 3 pikë të arta./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.