Gjendet një trup i pajetë në Korçë, ja dyshimet!

Është gjetur ditën e sotme në fshatin Kamenicë të Koçës një trup i pajetë.

Mësohet se trupi i pajetë është i shtetasit  M.A, rreth 58 vjeç.

Paraprakisht policia dyshon se 58-vjeçari ka qenë në gjendje të dehur në momentin e vdekjes.

LEXO DHE :  Nesër festohet Kurban Bajrami, KMSH jep detajet e organizimit

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.