Gjendet i vrarë një person në Kuçovë

 

Një person i identifkuar si Q.K 55 vjeç është gjetur i vrarë mbrëmjen e sotme në Kuçovë.

Nga informacionet e para, dyshohet se 55 –vjeçari mund të jetë vetëvrarë me armë zjarri, qifte.

LEXO DHE :  Këto janë macet më të çmendura që keni parë!

Ai është gjetur i pajetë në banesën e tij, ndërsa po hetohen shkaqet e kësaj ngjarje./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.