Gjendet i pajetë trupi i 65-vjeçarit në Korçë, dyshimet e para

Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë në Korçë. Mësohet se viktima quhet Vasil Mati, ndërsa trupi i tij është gjetur nga një banore në vendin e njohur si Manastiri i Çifligut.

Trupi i tij është dërguar në morg, ndërsa dyshohet se shkak i vdekjes mund të ketë qenë atak kardiak i shkaktuar nga i ftohti./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Nipi i Balilit: Kam negociuar me policinë, nuk do reagonte me armë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.