Gjen unazën e humbur në plazh, avokati ka një mesazh për të zotin

Avokati Amarildo Kurti ka postuar një status në Facebook ku deklaron humbjen e një unaze martese.

Sipas tij unaza ka një datë të gdhendur nga brenda së bashku me një emër dhe kërkon që ajo të dorëzohej tek i zoti i saj.

Statusi i plotë:

“Ne date 13 Korrik kam gjetur nje Unaze Floriri (unaza ne foto) brenda ne det ne plazhin e Potamit ne Himare. Unaza ka nje date te gdhendur nga brenda se bashku me nje emer. Personit qe i ka humbur te me kontaktoje duke treguar daten dhe emrin e gdhendur brenda unazez. Nuk dua asnje shperblim per kete, thjesht personi te marre sendin e tij te humbur.

LEXO DHE :  Fruthi preku 91 persona, më të rrezikuarit ishin fëmijët nën dy vjeç

Ju lutem kush ka mundesi ta shperndaje se ndoshta i del i zoti”-shkruan ai./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.