Gjata: Shyqyr më në fund, pas 27 vjetësh Erion Braçe post 5 me hiç

Juristi Çlirim Gjata i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila, e shoqëroi me batuta emërimin e Erion Braçes në postin e zv/kryeministrit.

Pjesë nga biseda: 

Gjata: Fole për perfomrancën e ministrave. Tek pullë aty një socialist është, Erion Braçe. U habita që pas 27 vitesh kur PS ka kaluar tre herë në pushtet, ky hyri në qeveri. Shyqyr më në fund. E bëri zv/kryeministër, pesë me hiç. Po hyri. Sa i përket zt. Çuçi dhe zt.Shalsi ata janë rilindas dhe pjesa tjetër që nuk janë ri-rilindas që nuk kanë asnjë lidhje me PS-në./oranews

LEXO DHE :  Ja pse Basha, Berisha e Kryemadhi nuk kanë ndërmend t’i dorëzojnë mandatet!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.