Gigi Hadid tregon në Javën e Modës çfarë të vishni në vjeshtë

Ka qenë shumë e zënë më Javën e Modës në Nju Jork, por kjo nuk do të thotë që Gigi Hadid të mos i kushtojë vëmendje veshjes së saj.

Hinting at something? It seems pink may be the cover girl's recent obsession, as it even came up in an Instagram story from the day before

Gjithmonë me stil, modelja me famë botërore, të shtunën kishte veshur një jumpsuit rozë, me mëngë të gjata dhe një rrip të inkorporuar në mes.  Përveç zinxhirit kryesor, zinxhirët e tjerë e plotësuan veshjen e Gigit dhe e bënë atë të dukej shkëlqyeshëm.

LEXO DHE :  Foto/ Lulet që duhet t'i mbani në shtëpi, për të pastruar ajrin!

She never stops! Gigi Hadid, 23, made a statement in an eye-catching jumpsuit on Saturday

Pra vajza, jumpsuitet tani keni mundësi t’i vishni edhe në vjeshtë, jo vetëm në verë. Gigi e tregoi trendin e fundit të veshjeve të përditshme, tani juve iu mbetet të ndiqni rregullat e saj të modës, që të jeni gjithmonë të përditësuara me të rejat e fundit të veshjeve./E.B-dritare.net

No shortage! In addition to the main zipper, smaller zippers were peppered all over the shiny piece of clothing

Stunner! It looks as though the supermodel has been keeping quite busy in New York, as she has already walked in several shows, including that of Ralph Lauren

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.