Gërmimet arkeologjike, zbulohet trashëgimia kulturore në gjurmët e gazsjellësit të TAP

Kryeministri Edi Rama në postimin e sotëm në “Facebook”, ka publikuar një video nga gërmimet arkeologjike që po kryhen në gjurmët e gazsjellësit TAP ku janë angazhuar 100 arkeologë.

Ja postimi i Ramës

MIRËMËNGJES ?

 

dhe me këto pamje nga gërmimet arkeologjike që kryhen në gjurmët e gazsjellësit TAP ku janë angazhuar 100 arkeologë që po nxjerrin në dritë rrënjë të trashëgimisë tonë kulturore rreth 6000 vjet para Krishtit, ju uroj një ditë të mbarë. V.D/Dritare.net/

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje tejet të veçanta nga gërmimet arkeologjike që kryhen në gjurmët e gazsjellësit TAP, ku janë angazhuar 100 arkeologë që po nxjerrin në dritë rrënjë të trashëgimisë sonë kulturore rreth 6000 vjet para Krishtit, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 1. August 2018

LEXO DHE :  Kryeministri mjeshtër i ndryshimit, që nuk bindi këtë herë bavarezët

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.