Gazetari nuk shfaqet në emisionin e tij, shkak Sali Berisha

 

Emisioni “Java” në Televizionin Shqiptar prezantohet nga gazetarët Prenç Zogaj, Lorenc Vangjeli dhe Artan Artan Hoxha.

Herë pas here gazetarët përveçse komentojnë ngjarjet politike në vend, ftojnë edhe personazhe të ndryshme.

Këtë javë i ftuar ka qenë ish-kryeministri Sali Berisha.

LEXO DHE :  Foto/ Veshjet që Karl Lagerfeld ka stiluar për Melanie Trump!

Por në emision janë shfaqur vetëm gazetarët, Lorenc Vangjeli dhe Prenç Zogaj, dhe ka munguar Artan Hoxha.

Kujtojmë se disa muaj më parë Berisha dhe Hoxha u përplasën live, duke e quajtur njëri-tjetrin vrasës e kriminelë./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.