Gati dokumentari i Rihannës, ja kur do të dalë!

Dokumentari i Rihannës, i shumëpritur nga ne, më në fund do të realizohet.

Gjatë gjithë vitit 2015, Deadline njoftoi se, regjisori Peter Berg do ta drejtonte filmin duke marrë një “artiste të re në krye të karrierës së saj profesionale”. Berg, i cili i dha Rihannës rolin e saj si aktore në Battleship, e përshkroi dokumentarin si një “pamje pa filtër në jetën e Rihannës dhe se si ajo u ngjit për t’u bërë një ikonë globale”.

LEXO DHE :  Çfarë po i vret shqiptarët? 3800 persona pësojnë infarkt çdo vit, ja nga se!

 

Filmi ishte planifikuar për të dalë në vitin 2017, pas krijimit të albumit Rihanna të vitit 2016, por siç duket u përball me disa vonesa dhe ngatërresa të vogla që e shtynë për këtë vit.

 

Berg bëri me dije se filmi i ri i Rihannës do të jetë gati përreth një muaj e gjysmë, dhe për dy muaj ne të gjithë do fillojmë të flasim për të./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.