Gardisti vret gruan, nuk donte që ajo të punonte

Mëngjesin e sotëm, punonjësi i Gardës së Republikës Alket Arapaj, ka vrarë bashkëshorten e tij Ervilma Seferin, me armën e shërbimit.

Ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tyre në Allias, ndërsa mësohet se në banesë është ndodhur dhe vajza e tyre e vogël.

Vrasja dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta, pasi bashkëshorti nuk dëshironte që 36-vjeçarja të fillonte punë.

LEXO DHE :  Me tren nga Koreja në Rusi, Kim Joung-Un pritet me lule, bukë dhe kripë

Sipas dëshmive të fqinjëve, çifti ishin një familje model dhe asnjëherë nuk kishin dëgjuar për ndonjë konflikt mes tyre.

Gardisti kishte 15 vjet që shërbente në Gardën e Republikës, ndërsa bashkëshortja e tij nuk punonte. Ajo shoqëronte çdo ditë vajzën në çerdhe, sipas fqinjëve./E.B-ditare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.