G-Eazy bën dedikimin e ndjerë për 27 vjetorin e lindjes së Mac Miller!

Këngëtari i famshëm G-Eazy ka bërë një postim në faqen e tij zyrtare në Instagram, foton me mikun   e tij të ndjerë Mac Miller për  27 vjetorin e lindjes së tij.

Në foton  e shkrepur kohë më parë dy kolegët, teksa po hanë pica pas një koncerti, G-Eazy shkruan: “Na mungon dhe të duam.”

Mac Miller vdiq në shtator të vitit të kaluar nga mbidoza, por kolegët, miqtë e ngushtë si dhe e dashura e tij Ariana Grande e ndjejnë mungesën e këngëtarit dhe ndihen shumë bosh pa të./A.C/dritare.net

 

View this post on Instagram

 

We miss you and love you 💙

A post shared by G-Eazy (@g_eazy) on

LEXO DHE :  Ja si të përgatisni lëngun që pastron organizmin nga toksinat!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.