Fushë Krujë/ Shpërthen tritoli pranë banesës së drejtorit të burgut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë, një sasi triroli ka shpërthyer në afërsi të banesës së drejtorit të burgut të Fushë-Krujës.

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në banesën e Zazmi Demerxhiu në fshatin Ahmetaq të Fushë Krujë. Eksplozivi ka shpërthyer në afërsi të banesës se tij, ndërsa gjate shpërthimit e gjithë familja ka qene ne banese.

LEXO DHE :  Raporti sekret i CIA në 1952: Posti që Mehmeti ka menduar t’i japë Enverit!

Nazmi Demirxhiu aktualisht është Drejtor i Paraburgimit në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve. Policia ka mëritur menjëherë në vendngjarje dhe por kryen hetimet e para. V.D/dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.