Fuqia e marketingut, shikoni çfarë reklamash mahnitëse kanë bërë!

Marketingu është një proces menaxhues që identifikon, parashikon dhe plotëson ose përmbush kërkesat e konsumatorëve, duke krijuar vlerë për të gjithë palët e interesuara. Marketingu shpesh shprehet në shumë mënyra të thjeshta si për shembull “Gjej, zbuloi dëshirat dhe plotësoi ato”. Për ta ilustruar me shembuj marketingun e vërtetë, dritare.net sjell për ju gjenitë e marketingut që kanë krijuar fushata të mahnitshme reklamimi. Fotot e këtyre reklamave i gjeni në galerinë më poshtë./E.B- dritare.net

LEXO DHE :  Zbulohet miku këngëtar i Presidentit Meta!


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.