Fundjava e vipave në foto!

Ja ku erdhëm edhe këtë fundjavë në dritare.net  ‘Fundjava e vipave në foto´. Nuk do të mungojnë as kësaj radhe pamje të nxehta të Vipave tanë, të cilët shijojnë pushimet në brigjet e ndryshme të vendit dhe jashtë. Duke qenë se temperaturat vijojnë të rriten, duke përzgjedhur më të veçantat për ju, do të jenë sa provokuese aq edhe hot. Shikoni për më shumë se ku ka qenë edhe si e kanë kaluar vipat tanë këtë fundjavë./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Tradhtia ndaj bashkëshortes, kush ia dha revistës së skandaleve provat për Jeff Bezos!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.