Fundjava e vipave në foto!

Kjo fundjavë ka qenë shumë e veçantë, pasi përkoi me kampionatin botëror 2018. Po ku e ishin personazhet publikë këtë fundjavë?!

Disa janë argëtuar duke lenë Tiranën, apo duke pushuar ne jugun e Shqipërisë. Shikoni foto e përzgjedhura nga Dritare.net për ju./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Rama takim me oficerët e policisë: Kriminaliteti në ulje, opozita le të shpifi, ne kemi shifrat


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.