Fundjava e Gigi Hadid dhe Zayn Malik në Napoli

Ata janë sot çifti më i bukur në showbiz. Modelja e njohur Gigi Hadid dhe i dashuri i saj, këngëtari Zayn Malik, kanë realizuar një set fotografik në qytetin romantik Napoli, me fotografin më të famshëm Mario Testino për revistën Vogue.

LEXO DHE :  Nga bora në det, Luana nis pushimet drejt një destiancioni tjetër!

gigi-hadid-zayn-malik-vogue-01 gigi-hadid-zayn-malik-vogue-03 gigi-hadid-zayn-malik-vogue-04gigi-hadid-zayn-malik-vogue-07 gigi-hadid-zayn-malik-vogue-05  gigi-hadid-zayn-malik-vogue-08

gigi-hadid-zayn-malik-vogue-02

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.