Frymëzohuni nga këto kombinime fantastike të xhupave, në dimër!

Xhupat e fryrë janë në modë këtë dimër, dhe pothuajse çdo vajzë e ka një të tillë. Dikur përdoreshin për ski, por sot janë shumë in dhe jo vetëm tregojnë një stil të lartë rrugë, por ju mbajnë dhe ngrohtë.

LEXO DHE :  Koçi për mandatet: Urdhrin e dha Berisha, shumica nuk donte të dilte nga Parlamenti

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, disa mënyra sesi ju mund të kombinoni xhupin tuaj, këtë dimër. Shikoni galerinë më poshtë.

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.