Franca kalon në avantazh me Umtitin, Belgjika shenja lodhje

Pas shumë vuajtjesh për të shënuar skuadra e Francës dhe ylli i Barcelonës ka shënuar Umtiti, ka shënuar golin e avantazhin kundër Belgjikës.

Një krosim në zonë dhe aty do të ishte mbrojtësi Umtiti i cili e ka dërguar topin në rrjetë. Franca tani ka gjithçka në favor të saj.

LEXO DHE :  Intervista e plotë/ Rama për Corriere Della Sera: As dorëheqje, as zgjedhje. Opozita në krizë

Rezultati i ndeshjes Francë-Belgjikë./d.m-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.