Fotot/ Veshja e tradhtoi Britney Spears, zbulon pa dashje pjesët intime

Fituesja e “Grammy”, Britney Spears zbuloi pa dashje gjoksin nga një ‘incident’ i vogël me veshjen, shkruan DailyMail.

Në një video që ka qarkulluar në rrjete sociale shihet se si këngëtarja 36 vjeçare tregon shumë pa dashje në kostumin që kishte përdorur të premtën në koncert.

LEXO DHE :  Çmimin më të rëndësishëm në matematikë e fiton për herë të parë një grua

Megjithatë, bjondina nga Mississipi nuk arriti ta vërente se gjoksi i kishte ‘ikur’ nga reçipetat dhe vazhdoi të ishte në qendër të vëmendjes për disa minuta.

Britney ishte shumë energjike në skenë, ndërsa shoqërohej edhe nga një grup kërcimtarësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.