Fotot/ Veshja e tradhtoi Britney Spears, zbulon pa dashje pjesët intime

Fituesja e “Grammy”, Britney Spears zbuloi pa dashje gjoksin nga një ‘incident’ i vogël me veshjen, shkruan DailyMail.

Në një video që ka qarkulluar në rrjete sociale shihet se si këngëtarja 36 vjeçare tregon shumë pa dashje në kostumin që kishte përdorur të premtën në koncert.

LEXO DHE :  Balla u përgjigjet akuzave të PD: E njoh Edmond Begon

Megjithatë, bjondina nga Mississipi nuk arriti ta vërente se gjoksi i kishte ‘ikur’ nga reçipetat dhe vazhdoi të ishte në qendër të vëmendjes për disa minuta.

Britney ishte shumë energjike në skenë, ndërsa shoqërohej edhe nga një grup kërcimtarësh.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.