Fotot/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Nëse doni të shihni fotot më të bukura nga vipat me siguri ato i gjeni në fundjavë në “Instagram”. Aty mund të mësoni se ku e kanë kaluar ata fundjavën edhe me kë. Dritare.net ka mbledhur për ju disa nga fotot më interesante të tyre.

Ajo që vlen të përmendet është fotoja e kryetarit të Bashkisë, Erion Veliaj dhe bashkëshortes së tij Ajola Xoxa.

LEXO DHE :  Grabitja në Rinas/ Ja ku u modifikua makina "Hetimi tatimor"!

Kjo foto është publikuar në “ Instragram”, ditën e diel nga Ajola, ku duket duke shëtitur nga liqeni, me Erionin vetëm pak ditë pas lindjes. V.D/dritare.net/

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.