Fotot/Melani i lë të gjithë pa gojë

Presidenti francez Emanuel Macron është duke zhvilluar një vizitë në SHBA, bashkë me bashkëshorten e tij 65-vjeçare.

Ai është pritur ngrohtësisht ng homologu i tij Donald Trump.

Por, gjithë kamerat janë përqendruar tek Melanie Trump.

LEXO DHE :  Kryengritja e inteligjencës amerikane, 177 ish-zyrtarë akuza ndaj Trump

E veshur me të bardha, 46-vjeçarja dukej mahnitëse.

Aq sa nga fotot e shkrepura, duket se dhe vetë Macron ka mbetur i “goditur” nga Melanie./d.m-dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.