Fotot më të bukura nga Java e Modës, në Nju Jork

Java e Modës ka mbajtur të lidhur pas vetes të gjithë njerëzit që duan stilin, të bukurën dhe veshjet e kohës. Në Nju Jork këtë javë janë prezantuar veshjet më të bukura nga stilistët e njohur, dhe modelet më të bukura kanë shkelur në pasarela.

LEXO DHE :  Princ Charles: Ja frika që kam për foshnjën e Meghan dhe Harryt!

Që nga prapaskena e deri në skenë, ndritare.net ju sjell në galerinë më poshtë fotot më të bukura të Javës së Modës në Nju Jork./E.B-dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.