Fotot/ Martohet Ejlyl e “Rrahje zemre”

Aktorja, Oyku Karayel dhe këngëtari Can Bonomo i kanë thënë “PO”, njëri-tjetrit ditën e djeshme nëpërmjet një ceremonie të thjeshtë.

Oyku dhe Can u fejuan muajt e fundit.


Martesa e çiftit ishte një surprizë për të gjithë, madje edhe për mediet, pasi ndonëse ato shkruanin se çifti do të martohej, ata nuk e kishin konfirmuar vetë diçka të tillë, informon dritare.net

LEXO DHE :  Ambasadori austriak për opozitën aktuale: Shpërdoroi një mundësi të mirë

Deri ditën e djeshme, ku kurorëzuan edhe dashurinë e tyre në martesë. Ceremonia ishte familjare, ku morën pjesë vetëm njerëzit më të afërm të çifti./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.