Fotot/ Ja festa e çmendur e anglezëve pas fitores!

Anglia u kualifikua për në gjysmëfinalen e kupës së botës. Fansat anglezë kanë kaluar në dëlirë. Shihni fotot që dritare.net sjell për ju. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Champions League/ Përfundojnë 6 takimet, 21 gola,  ja rezultatet!


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.