Fotot/ Ja festa e çmendur e anglezëve pas fitores!

Anglia u kualifikua për në gjysmëfinalen e kupës së botës. Fansat anglezë kanë kaluar në dëlirë. Shihni fotot që dritare.net sjell për ju. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti të hënën, 18 shkurt!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.