Fotot/ Ja çfarë veshi Kate Middleton në pagëzimin e princit Louis!

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, në ditën e pagëzimit të princit të vogël Louis veshi një fustan ngjyrë krem, të stiluar nga Aleksandër McQueen.

Pranë bashkëshortit të saj, princit Uilliam dhe tre fëmijëve të saj, Dukesha e Kembrixhit shkëlqeu me bukurinë e saj. Dukesha bëri një paraqitje mahnitëse me familjen e saj në Kishën Mbretërore në Pallatin e Shën Jakobit në Londër, veshur me një fustan krem dhe një kapele nga Jane Taylor.  

Dritare.net ka mbledhur për ju disa foto, për t’ju treguar se sa mahnitshëm dukeshe Dukesha në pagëzimin e të voglit Louis./ K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Ja pse Kate Middleton mungoi në baby shower-in e Meghan Markle!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.