Fotot/ Humbja me Kroacinë, tifozët dhe lojtarët anglezë me lot në sy

Anglia është eliminuar nga Kampionati Botëror në gjysmëfinalen, me rezultatin 2:1, për Kroacinë, mbrëmjen e djeshme.

Megjithëse humbën, Tre Luanët u përgëzuan për përpjekjet e tyre në turne, me Princin William që i mbështeste,  duke thënë se ai nuk mund të ishte më krenar për lojtarët dhe shtoi se ata kishin ‘bërë histori’.

Rezultati la me lot në sy të gjithë tifozët, në bare, shtëpi etj. Nuk është pak. Anglia ishte kaq afër fitores dhe humbi, duke i zhgënjyer të gjithë tifozët, në mbarë botën.

LEXO DHE :  Ballkone të ngushta dhe të bukura ja disa ide si t’i mobiloni!

Pas  rënies së bilbilit përfundimtar, nga arbitri, lojtarët anglezë u ulën në gjunjë, duke qarë për humbjen e tyre.

Dritare.net ka sjellë për ju foto të lojtarëve anglezë dhe futbollistëve, pas humbjes së rëndë me Kroacinë.  Shihni reagimet e tyre!/K.C/Dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.