Fotot e para/ Shikoni princeshë Eugenian, nuse!

Princeshë Eugenia martohet sot! Ajo mbërriti në St. George’s Chapel në Winsdor Castle, me një fustan nusërie të mrekullueshëm.

Prince Andrew and Princess Eugenie

Fustani i saj mahnitës, është stiluar nga Peter Piotto dhe Christofer De Vos. Ai shtrihej i gjatë mbrapa, që e bënte princeshë Eugenin të shkëlqente./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama poston foton nga protesta e studentëve, në SHBA: Ftesë, për marrëveshje

20 eugenie wedding

Princess Eugenie

Princess Eugenie

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.